Eğitim Sanat Yeni Konular

Together Resim Sergisi

nevart-akademi-resim-sergisi-01

nevart-akademi-resim-sergisi-01Nevart akademi olarak öğrencilerimizin sanatsal üretim bilincini kazanması bizim için oldukça değerlidir. Düzenlediğimiz bu tarz sergi ve etkinliklerle bu bilinci kazandırmayı ve onları teşfik etmeyi amaçlamaktayız. Ayını zamanda öğrencilerin yıl içinde yapmış olduğu çalışmaların karşılığını görmesi adına da bu tarz sergi ve etkinlikler bizim için önemlidir. Yeni sergi ve etkinliklerde buluşmak dileği ile, en başta öğrencilerimiz olmak üzere bu sergide emeği geçen hocalarımıza teşekkür ederiz.

Nevart eğitmenleri ve öğrencilerinin katılımı ile Şefik Bursalı Sergi salonunda gerçekleşen "Together Resim Sergisi" 4-14 Eylül 2019 tarihleri arasında gezilebilir.

Katılımcılar

Emirhan Arın, Aylin Aslaner, Bahar Ata, Mehmet Babat, Can Büge, Gilas Coşkun, Cenk Çelik, Elif Naz Çelik, Cana Çetin, İpek Çetin, İdil Çiftçi, Bahar Demir, Sinem Doyar, Nural Ergül, Nazlı Işık, Gökçe Muz, Ulaş Nacar, Can Özbilgi, Meriç Rende, Burcu Sarı, Ceren Serçe, Çağlar Siper, Sidal Taşdemir, İlkim Ünsal, Zeynep Ülkü Düğer, Melek Şehirlioğlu, Ceren Su Coşkun, Emir Ersagun Söylerkaya 

Sergiden Kareler

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.