Ana sayfa » Yeni Konular

Yeni Dönem Yeni Dersler

Gönderen kişi | 24 Haziran 2016 – 13:30

Nevart_Grafik_Tasarım

Nevart Akademi’de her yaştan öğrenciye eğitim verilmektedir. Ve aslında Nevart’ın başarısının sırrı da burada saklıdır. İnsan beyninin görsel algı, yaratıcılık ve yetenek konularında çocukluktan yetişkinliğe kadar nasıl geliştiği ve değiştiğini bilimsel olarak inceleyen ve bunlarla ilgili akademik çalışmalar yapan ve yeni eğitim programları geliştiren bir çalışma temposuyla, daimi olarak deneyen ve kendini yenileyen, dinamik bir eğitim sistemi ile çalışılmaktadır.

Aslında Nevart Akademi’nin kendisi bir sistem tasarımıdır. Tüm eğitim programları, öğrenme ve öğretme metodları, zamanlama, yaratıcılık ve görsel algının geliştirilmesi ve bunların nasıl bir sistem içerisinde, nasıl bir devinimle gelişerek devam edeceği ile ilgili her şey başlı başına bir tasarım sorusudur ve Nevart bunlara yanıt veren bir eğitim kurumudur.

Medya tasarımı ve ona benzer alanların gelişim sürecinde her yıl yeni kavramlar ortaya konmaktadır ve konseptler sürekli değişmektedir. Daha önce baskı tekniklerinin temelinde bulunduğu alan günümüzde çoklu yönelimi olan disiplinlerarası bir alana dönüşmüştür. Çağdaşlıktan bahsedebilmek için her yıl değişen teknolojiye adapte olabilmeli ve farklı düşünceleri deneyebilmeliyiz. Bir dijital medya tasarımcısının başarılı olmasının anahtarı farklı disiplinleri anlayabilmesi ve bütünleştirebilmesidir. Bundan dolayı Nevart Akademi, öğrencilerinin teknoloji ve tekniği yaratıcı yollarla birleştirecekleri deneysel çalışmaları destekleyici bir ortam sunmaktadır.

Bu kapsamda önümüzdeki eğitim öğretim yılına yeni ders programlarını dahil ettik. Bu Ders Programları Şunlar;

AutoCAD Eğitim Programı=Detaylar İçin Tıklayınız

Rhinoceros3D Eğitim Programı=Detaylar İçin Tıklayınız

Maket Eğitim Programı=Detaylar İçin Tıklayınız

 

 

Tags: , , , ,

Bir yorum yazın

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Aklınızdan geçenleri söyleyin...

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.