Ana sayfa » Eğitim, Yeni Konular

Yetenek Sınavı Hazırlık Eğitimi

Gönderen kişi | 21 Ağustos 2019 – 12:42

Sanat ve tasarım eğitimi alanlarında Ankara’nın ilk sanat akademisi olma özelliğini taşıyan Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi 10 yılı aşkın tecrübesi, uluslararası sanat eğitimi araştırmaları sonucunda elde ettiği donanım ile hazırlanan eğitim programını incelemeden karar vermeyin. Geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak hazırlanan eğitim programı yetenek sınavı hazırlık öğrencilerini disiplinli ve yoğun bir hazırlık evresinin içine sokarak sınavda başarılı olmaları yönünde motive etmektedir.

Nevart_akademi_yetenek_sınaı_hazırlık

Yetenek sınavlarının yaklaştığı son üç aylık dönemde VİP öğrenci grupları oluşturan Akademimiz sadece 15 öğrenci ile hazırlık sürecindeki performansını %100 çıkarmayı hedeflemektedir. Sınırlı sayıda öğrencinin kabul edileceği yetenek sınavına hazırlık sürecinde sanat eğitimi alanında tecrübeli 3 estetik ve sanat eğitmeninin gözetiminde eğitimler sürdürülürken, sınav danışmanı ile öğrencilerin sınava gireceği üniversiteler konusunda danışmanlık hizmeti verilecektir.

     Eğitimlerimiz haftasonu toplam 16 saat olarak verilecektir.

     Eğitim ücretimiz aylık 1000 TL dir.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yorum yazın

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Aklınızdan geçenleri söyleyin...

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.