Ana sayfa » Yeni Konular

Yetenek Sınavları Hazırlık

Gönderen kişi | 27 Mayıs 2016 – 17:36

yetenek sınavları hazırlıkYetenek Sınavlarına Hazırlıkta Profesyonel Yaklaşım , %97 Başarı

Üniversitelerin yetenek sınavı ile öğrenci kabul eden İç Mimarlık, Ürün Tasarımı, Grafik, Görsel İletişim Tasarımı, Animasyon, Resim, Heykel ve Seramik bölümlerine hazırlık sürecinde 10 yıllık tecrübe ile %97 başarı imkânını Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi ile edinin.

Sanat ve tasarım eğitimi alanlarında Ankara’nın ilk sanat akademisi olma özelliğini taşıyan Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi 10 yılı aşkın tecrübesi, uluslararası sanat eğitimi araştırmaları sonucunda elde ettiği donanım ile hazırlanan eğitim programını incelemeden karar vermeyin. Geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak hazırlanan eğitim programı yetenek sınavı hazırlık öğrencilerini disiplinli ve yoğun bir hazırlık evresinin içine sokarak sınavda başarılı olmaları yönünde motive etmektedir.

Çizim Kursu

Yetenek sınavlarının yaklaştığı son üç aylık dönemde VİP öğrenci gurupları oluşturan Akademimiz sadece 15 öğrenci ile hazırlık sürecindeki performansını %100 çıkarmayı hedeflemektedir. Sınırlı sayıda öğrencinin kabul edileceği yetenek sınavına hazırlık sürecinde sanat eğitimi alanında tecrübeli 8 estetik ve sanat eğitmeninin gözetiminde eğitimler sürdürülürken, sınav danışmanı ile öğrencilerin sınava gireceği üniversiteler konusunda danışmanlık hizmeti verilecektir.

Ön kayıtla öğrencilerin kabul edileceği eğitim programı 3 ay süre ile devam edecek ve aylık en az 130 saat yoğun bir eğitim verilecektir.

Eğitim programına kayıt için geç kalmayın, İndirimli erken kayıttan yararlanmak için lütfen 312 439 9071 numaralı telefondan randevu alarak ön kayıt yaptırın.

Yetenek sınavlarına hazırlık sürecini şansa bırakmayın.

Tags: , , , , , , , , , ,

Yorum yok »

 • yücel dedi ki:

  Merhaba ben yücel müzik le ilgileniyorum sesime güveniyorum sanatçı olmak istiyorum hayalim müzik bana yardımcı olurmusunuz

  • Nevart Akademi dedi ki:

   Merhaba;
   Kurumumuzda maalesef müzik eğitimi vermiyoruz. Ancak bizi ziyarete gelebilir ve ya telefon ile ulaşabilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
   Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi

   Hoşdere Caddesi No:194/2 Yukarı Ayrancı Çankaya/ANKARA

   Telefon: 0 (312) 439 90 71
   E-Posta: bilgi@nevart.net

 • Aslı dedi ki:

  Merhaba,
  Kurumunuzda resim konusunda hiçbir eğitimi olmayanlara da eğitim verilmekte midir yoksa yalnızca güzel sanatlar lisesi mezunlarını mı kapsıyor ?
  Ben lise son sınıf öğrencisiyim, bu yıl bunu düşünmek için geç kaldım ama üniversitede resim eğitimi almak istiyorum. Şimdiye kadar çizim konusunda hiçbir eğitim almadım, sıfırdan başlamam, iyi bir üniversitenin güzel sanatlar bölümüne girebilecek kadar kendimi geliştirebilmem mümkün müdür ? Ne kadar vakit ayırmam gerekir ?

  Buna net bir cevap verebilmeniz için muhtemelen ne durumda olduğum, neler yapabildiğimi vs. görmeniz gerekiyordur ama tahmini bir yanıtın bile fazlasıyla yardımı olur

  • Nevart Akademi dedi ki:

   Merhaba;
   Kurumumuz resim eğitimi almak isteyen her öğrenciye açıktır(Herhangi bir liseden ve ya üniversiteden mezun olmuş olmanız ya da okuyor olmanız fark etmez). Bunun yanında daha önce eğitim almamış olmanız hiç önemli değil. Anladığımız kadarı ile önümüzdeki sene için bir planınız var. Sıkı bir çalışma ile bir yıl aslına bakarsanız yeterli bir süredir. Ancak çizim sabır isteyen bir süreçtir. Yani bu konuda gerçekten istekli olmanız ve hedeflerinizi doğru belirlemeniz lazım. İstek ve merak buradaki en önemli iki kelime. Çizim süresince yetenekli olmanız ve ya olmamanız sizi çok fazla etkilemeyecektir. Güzel Sanatlar Fakülteleri yetenek sınavlarına Türkiye’nin birçok yerinden öğrenciler giriyor. Bu durumda size rakip olabilecek insanların sayısı bir hayli fazla. Bunu aklınızda tutmanızda fayda var. Kısaca önünüzde uzun ve zorlu bir süreç var. Ancak bu zorlu süreçte inatla ve sabırla çalışarak başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok.
   Şimdiden başarılar.
   Eğitim programlarımıza ve içeriklerine bakabilirsiniz Eğitim Programları
   Bize telefon ile ulaşabilirsiniz İletişim

 • Eymen dedi ki:

  Benim resim kabiliyetim hiç yok fakat görsel iletişim ve tasarım okumak istiyorum sorun olur mu?

Bir yorum yazın

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Aklınızdan geçenleri söyleyin...

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.